Odkryj więcej

Czapki, bandamki, chusty

Czapki sportowe zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowania. Chronią ciało przed utratą ciepła. Oferowane przez nas niektóre kominiarki oraz czapki sportowe posiadają dwuwarstwową budowę. Pierwszą z nich jest drapana warstwa "mesh", zapewniająca odpowiednią temperaturę. Materiał zewnętrzny z kolei wykonany jest z tkanin o wysokim stopniu oddychalności. To produkt, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Bandamki, bandany termoaktywne zapewnią ochronę nie tylko głowy, ale też i karku przed Słońcem w upalne dni lub zabezpieczą przed niewielkim chłodem, zwłaszcza w okresach przejściowych. Niewielkie wymiary i waga pozwolą schować bandamkę do kieszeni spodni lub kurtki czy rowerowej torby.

Lekka czapka termoaktywna BERENS BaseProtect - czarna

LEKKA CZAPKA TERMOAKTYWNA - szybkoschnąca i oddychająca BERENS BaseProtect, w sam raz do założenia pod kask rowerowy czy narciarski, podczas joggingu czy górskiej wycieczki.


okres zastosowania: wiosna, jesień, cieplejsze zimowe dni

Więcej szczegółów

Więcej informacji

18,00 zł brutto

Opis

Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Czapkę termoaktywną polecamy zwłaszcza na porę przejściową:

  • jesień/zima, kiedy jest jeszcze za ciepło na grubą czapkę zimową, ale dobrze byłoby założyć coś na głowę podczas treningu czy pod kask w czasie jazdy na rowerze
  • zima/wiosna, gdy czapka zimowa jest już za gruba, ale poranne chłody lub zbyt niska temperatura przez cały dzień nie pozwalają biegać z gołą głową lub jeździć na rowerze tylko w samym kasku.

Lekka czapka termoaktywna Berens BASEPROTECT sprawdzi się idealnie w takich warunkach - osuszy skórę od potu, zapewni niezbędną termikę, nie przegrzewając jednak jak typowa czapka zimowa. Dodatek jonów srebra zapewni ochronę antybakteryjną, hamując powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Więcej informacji o odzieży sportowej Berens Baseprotect przedstawiona jest TUTAJ.

lekka czapka termoaktywna Berens z jonami srebra

Rozmiar: uniwersalny

 


 

6 Inne produkty w tej samej kategorii: