Odkryj więcej

Czapki, bandamki, chusty

Czapki sportowe zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowania. Chronią ciało przed utratą ciepła. Oferowane przez nas niektóre kominiarki oraz czapki sportowe posiadają dwuwarstwową budowę. Pierwszą z nich jest drapana warstwa "mesh", zapewniająca odpowiednią temperaturę. Materiał zewnętrzny z kolei wykonany jest z tkanin o wysokim stopniu oddychalności. To produkt, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Bandamki, bandany termoaktywne zapewnią ochronę nie tylko głowy, ale też i karku przed Słońcem w upalne dni lub zabezpieczą przed niewielkim chłodem, zwłaszcza w okresach przejściowych. Niewielkie wymiary i waga pozwolą schować bandamkę do kieszeni spodni lub kurtki czy rowerowej torby.

Bandamka termoaktywna BERENS BaseProtect - niebieska

Szybkoschnąca i oddychająca bandamka termoaktywna BERENS BaseProtect - uniwersalna bandana, znakomicie nadająca się do założenia pod kask narciarski, motocyklowy czy też rowerowy.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

15,00 zł brutto

Opis

Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Idealna podczas joggingu lub wyprawy w góry - w sam raz na chłodniejsze dni w okresie wiosna - jesień lub ochrona przed słońcem w czasie upału! Specjalna konstrukcja dzianiny szybko pochłania pot ze skóry i przekazuje na zewnętrzną stronę materiału. Ochrona głowy i karku przed Słońcem.

Szczegółowe informacje o kolekcji odzieży termoaktywnej Berens Baseprotect znajduje się na tej STRONIE.

termoaktywna bandamka Berens - działanie jonów srebra

 

ROZMIAR UNIWERSALNY

 

 


 

6 Inne produkty w tej samej kategorii: