Odkryj więcej

Czapki, bandamki, chusty

Czapki sportowe zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowania. Chronią ciało przed utratą ciepła. Oferowane przez nas niektóre kominiarki oraz czapki sportowe posiadają dwuwarstwową budowę. Pierwszą z nich jest drapana warstwa "mesh", zapewniająca odpowiednią temperaturę. Materiał zewnętrzny z kolei wykonany jest z tkanin o wysokim stopniu oddychalności. To produkt, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Bandamki, bandany termoaktywne zapewnią ochronę nie tylko głowy, ale też i karku przed Słońcem w upalne dni lub zabezpieczą przed niewielkim chłodem, zwłaszcza w okresach przejściowych. Niewielkie wymiary i waga pozwolą schować bandamkę do kieszeni spodni lub kurtki czy rowerowej torby.

Ciepła czapka termoaktywna BERENS TL100 z serii Odzież taktyczna

Ciepła czapka termoaktywna Berens TERMOlayer100 z serii Odzież taktyczna przydatna zarówno na poligonie, jak i podczas górskich wypraw po lesie, ale również w trakcie codziennej aktywności fizycznej. Nadaje się zarówno na zimę, jak i bardzo chłodne jesienne lub wczesnowiosenne dni. Ochroni głowę przed zimnem – nie pozwól na zapocenie włosów i wyziębienie organizmu!

 

ROZMIAR UNIWERSALNY

Więcej szczegółów

Więcej informacji

29,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Zimowa bielizna - TERMOLAYER100

Więcej informacji

Jesteś żołnierzem? A może fanem zabaw survivalowych? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wyjątkową czapkę termoaktywną z serii Odzież taktyczna, która pozwoli Ci zakamuflować się w zieleni i na poligonie. Odczuwaj zawsze komfort w pracy i podczas gier z elementem rywalizacji, czyli w sytuacjach, w których nie możesz sobie pozwolić na to, by cokolwiek Ci przeszkodziło osiągnąć cel. Czapka termoaktywna z serii Odzież taktyczna została stworzona dla profesjonalistów, którzy nie mogą sobie pozwolić na najmniejszy błąd!

Czapka termoaktywna – ochrona przed wilgocią

Czapka termoaktywna z serii Odzież taktyczna ma za zadanie nie tylko chronić głowę przed utratą ciepła, ale również odprowadzać pot z jej powierzchni i wyprowadzać go na zewnątrz, pozostawiając skórę głowy i włosy suche. Dzięki temu nawet w trakcie intensywnego wysiłku będziesz odczuwał komfort.

Czapka termoaktywna w taktycznych kolorach

Dlaczego na barwę naszych ubrań z serii Odzież taktyczna wybraliśmy militarna zieleń? Ponieważ właśnie ten kolor przyjął się w naszym wojsku i służy kamuflażowi w gęstych zaroślach. Dwuwarstwowa dzianina, z której uszyta jest czapka termoaktywna z warstwą drapaną "mesh" zapewnia ciepło, a przy tym jest bardzo miękka, elastyczna i miła w dotyku.

Odczuj komfort w czapce termoaktywnej

Nasza czapka termoaktywna dzięki swej elastyczności ma rozmiar uniwersalny. Jej właściwości termoaktywne zapewniają komfort użytkowania, a płaskie szwy sprawiają, że czapka nie obciera i nie powoduje podrażnień skóry.

Więcej o ciepłej odzieży termoaktywnej Berens Termolayer100 można znaleźć TUTAJ.

6 Inne produkty w tej samej kategorii: