Odkryj więcej

Czapki, bandamki, chusty

Czapki sportowe zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowania. Chronią ciało przed utratą ciepła. Oferowane przez nas niektóre kominiarki oraz czapki sportowe posiadają dwuwarstwową budowę. Pierwszą z nich jest drapana warstwa "mesh", zapewniająca odpowiednią temperaturę. Materiał zewnętrzny z kolei wykonany jest z tkanin o wysokim stopniu oddychalności. To produkt, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Bandamki, bandany termoaktywne zapewnią ochronę nie tylko głowy, ale też i karku przed Słońcem w upalne dni lub zabezpieczą przed niewielkim chłodem, zwłaszcza w okresach przejściowych. Niewielkie wymiary i waga pozwolą schować bandamkę do kieszeni spodni lub kurtki czy rowerowej torby.

Ciepła czapka termoaktywna BERENS Termolayer100

Ciepła czapka termoaktywna Berens TERMOlayer100 - w sam raz na zimę lub bardzo chłodne jesienne dni. Przyda się także w górskiej wyprawie, rowerowej eskapadzie czy też po prostu na co dzień. Ochroni głowę przed zminem, nie pozwalając na zapocenie się.

 

ROZMIAR UNIWERSALNY

Więcej szczegółów

Więcej informacji

29,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Zimowa bielizna - TERMOLAYER100

Więcej informacji

Czapka termoaktywna szybko i sprawnie odprowadza wilgoć od skóry głowy, dwuwarstwowa dzianina z warstwą drapaną "mesh" zapewnia ciepło, a przy tym jest bardzo miękka, elastyczna i miła w dotyku. 

Więcej o ciepłej odzieży termoaktywnej Berens Termolayer100 można znaleźć TUTAJ.

czapka termoaktywna - ciepła i antybakteryjna

6 Inne produkty w tej samej kategorii: