Zasada 3 warstw - jak to działa?

Zarówno w turystyce, trekkingu, jak i zimowych sportach stosuje się powszechnie zasadę 3 warstw, polegająca na ubieraniu trzech warstw odzieży, spośród których każda warstwa spełnia odmienną funkcję. Ubieranie się na tak zwaną „cebulkę”, oferuje znacznie większe korzyści niż zakładanie dwóch czy jednej grubszej warstwy. Łącząc ze sobą różne warstwy, uzyskujemy optymalny ubiór, który łatwo można dopasować do konkretnych warunków pogodowych i wykon

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
4521 views

Jak wybrać najlepszą bluzę termoaktywną?

Zimą biegacze nie muszą przenosić się na bieżnie do klubów fitness, rezygnując z treningów na świeżym powietrzu. Zwłaszcza podczas tak łagodnej zimy, jaką mamy w tym roku, bieganie w plenerze może przynieść mnóstwo korzyści i satysfakcji. Wystarczy zaopatrzyć się z odpowiednią bluzę termoaktywną. Pytanie – jak wybrać najlepszą?

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2557 views

Jak przygotować się na sezon zimowy?

Zima zawitała na dobre i chociaż śniegu jak na lekarstwo, ta pora wymaga od biegaczy odpowiedniego przygotowania. Niskie temperatury wiążą się nie tylko z koniecznością zaopatrzenia się we właściwą odzież termoaktywną, ale również odpowiedniego przygotowania organizmu.

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2561 views

Spodnie do biegania zimą

Nowy rok to nowy JA!” - Takie obietnice składa sobie w styczniu każdego roku setki osób, które zapisują się na siłownie lub wyjmują z szafy stare buty do biegania. W ciągu pierwszych 30 dni okaże się jednak, komu uda się rozpocząć bardziej aktywny styl życia, a komu nie.

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2500 views

Co ze sobą zabrać na siłownię?

Wybierasz się na siłownię? Zastanawiasz się co ze sobą zabrać?

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2580 views

Jak dojechać rowerem do pracy bez przemakania od potu?

Jeżdżenie rowerem to świetny sposób na poprawę kondycji i ożywienie umysłu przed pracą. Jednak dla wielu osób, dojazd rowerem do pracy posiada poważny problem – mowa tu oczywiście o poceniu się.

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
4481 views

Czym się różni odzież termoaktywna od odzieży termicznej?

Określenia odzież termoaktywna i odzież termiczna, często używane są zastępczo, gdy omawia się temat bielizny lub koszulki termoaktywnej. W rzeczywistości są to jednak dwa odmienne rodzaje współczesnej odzieży o bardzo istotnej różnicy, którą warto znać.

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
3172 views

Jak wybrać spodnie do biegania?

Bieganie to doskonały sposób, by pozostać w formie, a jego urok polega na tym, że nie potrzebujesz żadnego specjalistycznego sprzętu, miejsca lub pory roku, by móc cieszyć się tą aktywnością fizyczną. No prawie...

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2500 views

5 porad dla początkujących biegaczy

Jogging lub bieganie to doskonały sposób na zadbanie o kondycję fizyczną, dotlenienie organizmu i przy okazji zrzucenie kilku kilogramów. Jeżeli planujesz dołączyć do grona biegaczy, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy, które sprawią, że Twoja pierwsza przygoda z bieganiem nie zakończy się szybko.

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2757 views

Jak się ubrać na wyprawę wędkarską?

Często zadawanym przez początkujących wędkarzy pytaniem jest: „co założyć na wyprawę wędkarską”. Choć aktywność ta, obserwowana z boku nie wydaje się zadaniem wymagającym specjalistycznej odzieży, to w rzeczywistości nie jest to taka prosta sprawa. W tym przewodniku znajdziesz przydatne porady, które pomogą Ci wybrać odpowiednie ubrania na wyprawę wędkarską:

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2151 views

Więcej niż koszulka rowerowa, czyli jak ubierać się na rower?

Podczas jazdy na rowerze w chłodniejsze dni, zawsze ubieraj się tak, aby podczas rozgrzewki było Ci trochę chłodno. Jazda na rowerze generuje dużą ilość ciepła, więc nie chcesz ubierać zbyt wielu warstw, bo będziesz się obficie pocić, a następnie gwałtownie schłodzisz się podczas postoju. Kilka podstawowych warstw oraz pierwsza warstwa ubrania, która pozwoli Ci na odprowadzanie wilgoci (potu) z organizmu, jest kluczem do zachowania właściwej temp

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2340 views

Taktyczna bielizna termoaktywna – Co założyć na Airsoft?

Szukasz profesjonalnej odzieży taktycznej przeznaczonej do gier takich jak Airsoft czy Paintball? Dowiedz się co sprawia, że naszą odzież wybierają nie tylko zagorzali gracze, ale i służby mundurowe!

Read more
Jak wybrać odzież do biegania
2207 views
Produkt dodany do listy życzeń