Odkryj więcej

Koszulki termoaktywne z krótkim rękawem

Koszulki termoaktywne wykonane są ze specjalnych materiałów, których zadaniem jest regulacja ciepłoty ciała. Można ich używać niemal w każdej sytuacji. Nasze koszulki termooaktywne wykonane są bowiem z   elastycznych materiałów idealnie dopasowujących się do kształtu ciała, dzięki czemu są niezauważalne pod ubraniem. Zapewniają szybkie odprowadzanie potu oraz wilgoci oraz idealnie dostosowują się do temperatury zewnętrznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno koszulki termoaktywne z nadrukiem jak i bez, w wielu oryginalnych kolorach i wzorach.

Koszulka termoaktywna z krótkim rękawem BERENS BaseProtect - czarna

Koszulka termiczna Berens BASEPROTECT doceni każdy sportowiec, biegacz, rowerzysta, turysta bądź wspinacz. Specjalna konstrukcja dzianiny szybko odprowadza wilgoć od skóry i zapewnia jej wentylację.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

44,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Dopasowany i ergonomiczny krój to brak ograniczeń w wykonywaniu dowolnych ruchów. Zabezpieczenie antybakteryjne hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów, wydłużając przyjemność z noszenia koszulki. Więcej informacji o serii odzieży termoaktywnej Baseprotect znajdziesz TUTAJ.

 

koszulka termoaktywna z jonami srebra

koszulka termoaktywna - dopasowany, elastyczny materiał


 

wybór rozmiarów - koszulka termoaktywna Berens
 

5 Inne produkty w tej samej kategorii: