Wojskowe kalesony termoaktywne strecz BERENS Termolayer100

Wojskowe kalesony termoaktywne strecz BERENS Termolayer100

Ciepłe i elastyczne kalesony (legginsy) termoaktywne Berens TERMOlayer100 - to linia odzieży specjalnie zaprojektowanej na najcięższe warunki pogodowe, dla osób długotrwale przebywających w otwartym terenie (np. poligonie) w okresie jesiennym, zimowym lub wczesno-wiosennym.

rozmiar
90,00 zł
Brutto

 

Przeznaczenie odzieży taktycznej

Dla pracowników służbach mundurowych, dla tych których praca wymaga wysiłku fizycznego lub dla miłośników survivalu czy gier terenowych wymagających maskowania.

Właściwości termoaktywne i odprowadzanie wilgoci

Taktyczna bielizna termoaktywna z serii Termolayer100, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii pochłaniają pot z powierzchni skóry i wyprowadza go na zewnątrz. W ten sposób skutecznie chroni przez nieprzyjemnym uczuciem wilgoci skóry. Miła i przyjemna w dotyku wewnętrzna warstwa "drapana" dodatkowo izoluje przed chłodnym otoczeniem i pomaga osuszać skórę. Postaw na komfort!

Barwy kryjące odzieży taktycznej

Barwa militarnej zieleni sprawia, że komplet bielizny termoaktywnej idealnie dopasuje się do ubioru pracowników służb mundurowych, a także zainteresuje miłośników survivalu, myśliwych, wędkarzy i harcerzy. Pozostań niewidoczny w terenie!

Pochłanianie zapachu

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej ochrony antybakteryjnej w postaci jonów srebra Silverplus, odzież taktyczna redukuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów i pozwala dłużej zachować świeżość. Ciesz się komfortem w każdej sytuacji!

Szerzej o odzieży termoaktywnej Termolayer100 piszemy TUTAJ.

Odzież idealnie dopasowuje się do sylwetki i nie ogranicza ruchu, zachowując się jak "druga skóra", szybko i skutecznie zabiera pot od ciała.

Wewnętrzna, drapana warstwa "mesh"  odpowiada za dodatkową termoizolację, a w kontakcie ze skórą jest bardzo miła i przyjemna.

ochrona antybakteryjna - jony srebra w bieliźnie termoaktywnej

wybór rozmiarów bielizny termoaktywnej

Produkt
męski
Kolekcja
Zimowa bielizna - TERMOLAYER100

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń