Odkryj więcej

Legginsy i bokserki termoaktywne

Legginsy i bokserki sportowe to pierwsza warstwa ubioru termoaktywnego, który niezwykle szybko pochłania wilgoć i przekazuje ją dalej, dzięki czemu skóra pozostaje sucha nawet w trakcie bardzo intensywnego wysiłku fizycznego. Legginsy termoaktywne produkowane są w technologii płaskiego bezuciskowego szwu autolap, zapewniającego komfort użytkowania w każdych warunkach.  Można je również używać na co dzień. Osobom uprawiającym sporty na śniegu rekomendujemy legginsy zimowe dodatkowo zaopatrzone w drapaną wewnętrzną warstwą "mesh", która zwiększa termoizolację ciała, a przy tym jest przyjemna i miękka w kontakcie ze skórą.

Legginsy termoaktywne BERENS BaseProtect - czarne

Uniwersalne legginsy (kalesony) termoaktywne Berens BASEPROTECT to pierwsza warstwa ubioru termoaktywnego, przydadzą się we wszystkich czynnościach z dużą ilością ruchu wykonywanych w zimnym otoczeniu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

60,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

BERENS Baseprotect to uniwersalna linia odzieży termoaktywnej o szerokich możliwościach zastosowania, może być używana zarówno w nieco cieplejszych okresach zimy, jak i w chłodniejszych okresach przejściowych jesieni czy wiosny. Więcej o bieliźnie termoaktywnej Baseprotect znajdziesz TUTAJ.
 

 

antybakteryjne działanie - termoaktywne legginsy

wybór rozmiarów - legginsy termoaktywne
 

2 Inne produkty w tej samej kategorii: