Odkryj więcej

Bielizna termoaktywna

Podstawą komfortu w trakcie uprawiania aktywności fizycznej na zewnątrz jest właściwy wybór odzieży, jak też dobrze dopasowana bielizna termoaktywna. Produkty złej jakości odbierają chęć do ćwiczeń, natomiast odpowiednio dobrane pozwalają cieszyć się ulubionym treningiem, nawet w chłodne, deszczowe czy mroźne dni. Wybierz komfort i wygodę!

Ciepła bielizna termoaktywna strecz BERENS Termolayer100 + czapka lub kominiarka gratis

Ciepły komplet termoaktywny (koszulka z długim rękawem + legginsy + jako gratis: czapka ) Berens TERMOlayer100 - to linia odzieży specjalnie zaprojektowanej na najcięższe warunki pogodowe w okresie zimowym, znakomicie utrzymuje temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, uczestniczy jednocześnie w procesie wymiany wilgoci, utrzymując skórę suchą, zapewnia jej odpowiedni mikroklimat.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

167,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Zimowa bielizna - TERMOLAYER100

Więcej informacji

Bieliznę termoaktywną TL100 polecamy na zimowe górskie wyprawy, docenią ją wszyscy narciarze zjazdowi, ale także pracownicy wykonujący swój zawód w bardzo niskich temperaturach. Szerzej o odzieży termoaktywnej Termolayer100 piszemy TUTAJ.

ciepła bielizna termoaktywna - zalety

Odzież idealnie dopasowuje się do sylwetki i nie ogranicza ruchu, zachowując się jak "druga skóra", szybko i skutecznie zabiera pot od ciała.

dopasowana do ciała bielizna termoaktywna - komplet

Wewnętrzna, drapana warstwa "mesh"  odpowiada za dodatkową termoizolację, a w kontakcie ze skórą jest bardzo miła i przyjemna.

przyjemna w dotyku wewnętrzna warstw bielizny termoaktywnej

ochrona antybakteryjna - jony srebra w bieliźnie termoaktywnej

wybór rozmiarów bielizny termoaktywnej

UWAGA - można zamawiać komplety mieszane rozmiarowo, np: koszulka rozm L, a legginsy rozm M

 

KOMINIARKI SĄ NIEDOSTĘPNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Produkty powiązane

10 Inne produkty w tej samej kategorii: