Odkryj więcej

Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Taktyczna koszulka termoaktywna Berens KARRIS to nasza propozycja dla żołnierzy, policji, harcerzy, myśliwych, leśników, wędkarzy, survivalowców oraz wszystkich, którzy chcą pozostać w terenie niewidoczni dla innych. Sprawdzi się także w codziennym noszeniu.

Odzież i bielizna termoaktywna BERENS z serii Baseprotect to nasza najbardziej uniwersalna i wszechstronna kolekcja ubrań sportowych. Podstawowym zadaniem jakie postawiliśmy przed produktami z linii Baseprotect to zapewnienie jak najszybszego odprowadzania potu powstającego podczas wysiłku od ciała użytkownika odzieży. Sprawne osuszanie skóry sportowca ma kluczowe znaczenie w działaniu bielizny sportowej – to przez zgromadzona na powierzchni skóry wilgoć, pojawia się nieprzyjemne odczucie chłodu, a ciało nie ma zapewnionego odpowiedniego mikroklimatu dla pracy.

Ale to nie wszystko – następnym priorytetem w konstrukcji bielizny termoaktywnej Baseprotect jest jak najszybsze przetransportowanie pobranej ze skóry wilgoci na zewnętrzną powierzchnię dzianiny i, dalej, do następnych warstw ubioru termoaktywnego. Produkty z linii Baseprotect wykonane są z dwuwarstwowej dzianiny wykonanej z nowoczesnych, wielokanałowych włókien poliestrowych.

 

Warstwa wewnętrzna, o gęstszym splocie, bezpośrednio styka się ze skórą, pochłaniając wilgoć i przekazując do warstwy zewnętrznej, znacząco eliminuje uczucie chłodu powodowane stykaniem się mokrego materiału (np. zwykłych dzianin poliestrowych lub bawełnianych) z ciałem. Warstwa zewnętrzna dzianiny ma natomiast strukturę siatki, dzięki czemu powierzchnia parowania jest większa i wilgoć jest sprawnie odparowywana ze struktury dzianiny. Taka budowa materiału, którego używamy do produkcji bielizny termoaktywnej Baseprotect, umożliwia także dobry dostęp powietrza do skóry i jej wentylację, co obniża tendencję organizmu do zwiększonego pocenia się.

 

Trzecią cechą odzieży Berens z serii Baseprotect, na którą położyliśmy nacisk, jest jej neutralność termiczna. Produkty z tej serii nie mają zadania znacząco ocieplać, „grzać” naszego ciała, czy mówiąc bardziej precyzyjnie – zapewniać wysokiej izolacji termicznej od chłodniejszego otoczenia. Dzięki swojej neutralnej charakterystyce termicznej, seria Baseprotect ma bardzo szerokie spektrum zastosowania, może być używana zarówno w zimie, jak i w ciepłych porach roku. Nie jest „za gorąca” latem, a zimą zapewni podstawową termoizolację – gdy będzie „za zimno” założymy po prostu dodatkową warstwę odzieży. Jednak dzięki takiej specyfice, odzież sportowa Baseprotect znacząco szybciej odprowadza wilgoć od ciała niż grubsze, typowo zimowe rodzaje bielizny termoaktywnej.

 

Prezentując odzież termoaktywną z serii Baseprotect zwrócic uwagę chcemy na także inne jej zalety jak:

 

Ochrona antybakteryjna – dodatek jonów srebra hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów

 

wygoda noszenia uzyskana poprzez dopasowany i ergonomiczny krój, bielizna dobrze przylega do ciała, jednocześnie zapewnia pełną swobodę ruchów. Produkty Baseprotect znakomicie nadają się dla osób uprawiających wszelkie sporty amatorsko, jak i profesjonalnie.

More

Wojskowa koszulka termoaktywna khaki BERENS Karris

Taktyczna koszulka termoaktywna Berens KARRIS to nasza propozycja dla żołnierzy, policji, harcerzy, myśliwych, leśników, wędkarzy, survivalowców oraz wszystkich, którzy chcą pozostać w terenie niewidoczni dla innych. Sprawdzi się także w codziennym noszeniu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

50,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Koszulka taktyczna Berens KARRIS wykonana została z nowoczesnej dzianiny termoaktywnej z systemem szybkiego odprowadzania potu na zewnątrz Clairant, dając tym samym uczucie suchości. Dzianina koszulki niezwykle szybko schnie, w przeciwieństwie do bawełny, która zbiera wilgoć w sobie.

Koszulka ma właściwości antybakteryjne dzięki zastosowanym jonom srebra, dzięki czemu bardzo długo zachowuje świeżość i komfort noszenia. Potrafi "nie złapać" nieprzyjemnego zapachu nawet przez kilka dni, co podnosi komfort użytkownika podczas długich ćwiczeń poligonowych, czy wypraw terenowych.

Płaskie, bezuciskowe i niedrażniące szwy, wykonane w zaawansowanej technologii autolap, są wytrzymałe i nie krępują ruchów.

Odpowiedni odcień zieleni koszulek termoaktywnych Berens Karris sprawia, że produkt znalazł już sporą rzeszę użytkowników wśród żołnierzy jako podkoszulek zgodny z wymogami regulaminowymi i jest noszony podczas służby oficjalnie.

Specyfikacja produktu:

  • produkcja 100% polska
  • skład: 100% mikrofilament
  • technologie: zarządzanie wilgocią Clairant Moisture Management oraz zabezpieczenie antybakteryjne Silverplus
  • płaskie szwy autolap
  • staranne wykonanie i elastyczność


 

 


 

Zobacz test koszulki Berens KARRIS  na blogu 'BUSHCRAFTA - Człowieka z Lasu':

Produkty powiązane

21 Inne produkty w tej samej kategorii: