Odkryj więcej

Bielizna termoaktywna

Podstawą komfortu w trakcie uprawiania aktywności fizycznej na zewnątrz jest właściwy wybór odzieży, jak też dobrze dopasowana bielizna termoaktywna. Produkty złej jakości odbierają chęć do ćwiczeń, natomiast odpowiednio dobrane pozwalają cieszyć się ulubionym treningiem, nawet w chłodne, deszczowe czy mroźne dni. Wybierz komfort i wygodę!

Ciepła dziecięca bielizna termoaktywna BERENS Termolayer100 + kominiarka

Ciepły dziecięcy komplet termoaktywny (koszulka z długim rękawem + legginsy + komiarka) Berens TERMOlayer100 - to dla Twojej pociechy zawsze komfort i wygoda noszenia, znakomicie utrzymuje temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, uczestniczy jednocześnie w procesie wymiany wilgoci, utrzymując skórę suchą, zapewnia jej odpowiedni mikroklimat.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

69,00 zł brutto

Opis

Produkt dziecięcy
Kolekcja Zimowa bielizna - TERMOLAYER100

Więcej informacji

Bieliznę termoaktywną TL100 polecamy dla młodych adeptów narciarstwa, do zabaw na świeżym powietrzu w czasie chłodnych i zimnych dni. Szerzej o odzieży termoaktywnej Termolayer100 piszemy TUTAJ.

Odzież idealnie dopasowuje się do sylwetki i nie ogranicza ruchu, zachowując się jak "druga skóra", szybko i skutecznie zabiera pot od ciała.

Wewnętrzna, drapana warstwa "mesh"  odpowiada za dodatkową termoizolację, a w kontakcie ze skórą jest bardzo miła i przyjemna.

ochrona antybakteryjna - jony srebra w bieliźnie termoaktywnej

Gratis do każdego kompletu: kominiarka termoaktywna!

 

Produkty powiązane

10 Inne produkty w tej samej kategorii: