Odkryj więcej

Bielizna termoaktywna

Dobra bielizna termiczna stanowi pierwszą warstwę ubrania termoaktywnego. Ubrania termoaktywne wykonane są ze specjalnych dzianin syntetycznych, których zadaniem jest odprowadzanie potu ze skóry, pozostawiając ją suchą, nawet przy bardzo intensywnym wysiłku fizycznym. Termoaktywna bielizna to także znakomita wentylacja ciała. Wszystkie nasze produkty termoaktywne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy dać gwarancję, że bielizna sprawdzi się także we wszystkich porach roku.

U nas możesz wybrać bieliznę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Ciepła dziecięca bielizna termoaktywna BERENS Termolayer100 + kominiarka

Ciepły dziecięcy komplet termoaktywny (koszulka z długim rękawem + legginsy + komiarka) Berens TERMOlayer100 - to dla Twojej pociechy zawsze komfort i wygoda noszenia, znakomicie utrzymuje temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, uczestniczy jednocześnie w procesie wymiany wilgoci, utrzymując skórę suchą, zapewnia jej odpowiedni mikroklimat.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

69,00 zł brutto

Opis

Produkt dziecięcy
Kolekcja Zimowa bielizna - TERMOLAYER100

Więcej informacji

Bieliznę termoaktywną TL100 polecamy dla młodych adeptów narciarstwa, do zabaw na świeżym powietrzu w czasie chłodnych i zimnych dni. Szerzej o odzieży termoaktywnej Termolayer100 piszemy TUTAJ.

Odzież idealnie dopasowuje się do sylwetki i nie ogranicza ruchu, zachowując się jak "druga skóra", szybko i skutecznie zabiera pot od ciała.

Wewnętrzna, drapana warstwa "mesh"  odpowiada za dodatkową termoizolację, a w kontakcie ze skórą jest bardzo miła i przyjemna.

ochrona antybakteryjna - jony srebra w bieliźnie termoaktywnej

Gratis do każdego kompletu: kominiarka termoaktywna!

 

Produkty powiązane

12 Inne produkty w tej samej kategorii: