Odkryj więcej
Koszulki termoaktywne z krótkim rękawem

Koszulka termoaktywna Berens KARRIS z serii Odzież taktyczna to nasza propozycja dla żołnierzy, policji, harcerzy, myśliwych, wędkarzy, survivalowców oraz wszystkich, którzy chcą pozostać w terenie niewidoczni dla innych.

Koszulki termoaktywne wykonane są ze specjalnych materiałów, których zadaniem jest regulacja ciepłoty ciała. Można ich używać niemal w każdej sytuacji. Nasze koszulki termooaktywne wykonane są bowiem z   elastycznych materiałów idealnie dopasowujących się do kształtu ciała, dzięki czemu są niezauważalne pod ubraniem. Zapewniają szybkie odprowadzanie potu oraz wilgoci oraz idealnie dostosowują się do temperatury zewnętrznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno koszulki termoaktywne z nadrukiem jak i bez, w wielu oryginalnych kolorach i wzorach.

More

Koszulka termoaktywna BERENS Combat męska z serii Odzież taktyczna

Koszulka termoaktywna Berens KARRIS z serii Odzież taktyczna to nasza propozycja dla żołnierzy, policji, harcerzy, myśliwych, wędkarzy, survivalowców oraz wszystkich, którzy chcą pozostać w terenie niewidoczni dla innych.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

40,00 zł brutto

Opis

Produktmęski
KolekcjaUniwersalna bielizna termoaktywna BASE PROTECT

Więcej informacji

Jeśli w Twojej pracy każdy Twój błąd może wiązać się z poważnymi konsekwencjami, nie możesz pozwolić sobie na to, żeby niekomfortowe ubranie Cię rozpraszało i odciągało uwagę od ważnych zadań. Nasza kolekcja odzieży taktycznej została stworzona dla profesjonalistów wymagających niezawodnego sprzętu, w tym również elementów ubioru, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Koszulka termoaktywna z serii odzież taktyczna

Koszulka termoaktywna błyskawicznie zbiera pot z powierzchni skóry i przekazuje wilgoć na zewnątrz, co ograniczy nieprzyjemne uczucie stykania się mokrego materiału z ciałem. Pozwala to na utrzymanie odpowiedniej higieny i komfortu w nawet najtrudniejszej sytuacji.

Barwy taktyczne koszulki termoaktywnej

Zieleń naszych ubrań z serii Odzież taktyczna pozwala zakamuflować w terenie. Służy osobom pracującym w służbach mundurowych, ale również wszystkim miłośnikom trekkingu czy survivalu, a także leśniczym czy wędkarzom.

Ochrona antybakteryjna odzieży taktycznej

Nasza koszulka termoaktywna zawiera jony srebra Silverplus stanowiące doskonałą ochronę przeciwko rozwojowi bakterii powodujących nieprzyjemny zapach w trakcie wysiłku. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się świeżością ubrania przez cały dzień pracy czy przygody w terenie.

Komfort użytkowania koszulki taktycznej

Koszulka termoaktywna firmy Berens nie krępuje ruchów, dzięki czemu nie ograniczy Twojej szybkości reakcji. Wykonana jest przy pomocy płaskich i trwałych szwów, dzięki czemu nie ociera i nie podrażnia skóry. Najwyższej jakości materiał, pomimo że cechuje go lekkością i jest niezwykle cienki, nie ulega rozdarciom i nie puszcza na szwach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja termoaktywna ochrona nigdy Cię nie zawiedzie!

Profesjonalna i niezawodna koszulka termoaktywna może być Twoja już dziś!


 

 


 

Zobacz test koszulki Berens KARRIS  na blogu 'BUSHCRAFTA - Człowieka z Lasu':

Produkty powiązane

12 Inne produkty w tej samej kategorii: