Odkryj więcej

Koszulki termoaktywne z krótkim rękawem

Koszulki termoaktywne wykonane są ze specjalnych materiałów, których zadaniem jest regulacja ciepłoty ciała. Można ich używać niemal w każdej sytuacji. Nasze koszulki termooaktywne wykonane są bowiem z   elastycznych materiałów idealnie dopasowujących się do kształtu ciała, dzięki czemu są niezauważalne pod ubraniem. Zapewniają szybkie odprowadzanie potu oraz wilgoci oraz idealnie dostosowują się do temperatury zewnętrznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno koszulki termoaktywne z nadrukiem jak i bez, w wielu oryginalnych kolorach i wzorach.

Wojskowa koszulka termoaktywna khaki BERENS Karris

Taktyczna koszulka termoaktywna Berens KARRIS to nasza propozycja dla żołnierzy, policji, harcerzy, myśliwych, leśników, wędkarzy, survivalowców oraz wszystkich, którzy chcą pozostać w terenie niewidoczni dla innych. Sprawdzi się także w codziennym noszeniu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

50,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Koszulka taktyczna Berens KARRIS wykonana została z nowoczesnej dzianiny termoaktywnej z systemem szybkiego odprowadzania potu na zewnątrz Clairant, dając tym samym uczucie suchości. Dzianina koszulki niezwykle szybko schnie, w przeciwieństwie do bawełny, która zbiera wilgoć w sobie.

Koszulka ma właściwości antybakteryjne dzięki zastosowanym jonom srebra, dzięki czemu bardzo długo zachowuje świeżość i komfort noszenia. Potrafi "nie złapać" nieprzyjemnego zapachu nawet przez kilka dni, co podnosi komfort użytkownika podczas długich ćwiczeń poligonowych, czy wypraw terenowych.

Płaskie, bezuciskowe i niedrażniące szwy, wykonane w zaawansowanej technologii autolap, są wytrzymałe i nie krępują ruchów.

Odpowiedni odcień zieleni koszulek termoaktywnych Berens Karris sprawia, że produkt znalazł już sporą rzeszę użytkowników wśród żołnierzy jako podkoszulek zgodny z wymogami regulaminowymi i jest noszony podczas służby oficjalnie.

Specyfikacja produktu:

  • produkcja 100% polska
  • skład: 100% mikrofilament
  • technologie: zarządzanie wilgocią Clairant Moisture Management oraz zabezpieczenie antybakteryjne Silverplus
  • płaskie szwy autolap
  • staranne wykonanie i elastyczność


 

 


 

Zobacz test koszulki Berens KARRIS  na blogu 'BUSHCRAFTA - Człowieka z Lasu':

Produkty powiązane

2 Inne produkty w tej samej kategorii: