Odkryj więcej

Koszulki termoaktywne z krótkim rękawem

Koszulki termoaktywne wykonane są ze specjalnych materiałów, których zadaniem jest regulacja ciepłoty ciała. Można ich używać niemal w każdej sytuacji. Nasze koszulki termooaktywne wykonane są bowiem z   elastycznych materiałów idealnie dopasowujących się do kształtu ciała, dzięki czemu są niezauważalne pod ubraniem. Zapewniają szybkie odprowadzanie potu oraz wilgoci oraz idealnie dostosowują się do temperatury zewnętrznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno koszulki termoaktywne z nadrukiem jak i bez, w wielu oryginalnych kolorach i wzorach.

Koszulka termoaktywna z krótkim rękawem BERENS BaseProtect - limonka-czarny

Koszulka termoaktywna Berens BASEPROTECT wykonana z szybkoschnącej i elastycznej dzianiny.Nie krępuje ruchów i dopasowuje się do kształtu ciała. Znakomicie odprowadza pot z powierzchni ciała, nie wchłaniając go jak zwykła koszulka z bawełny.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Rozmiar niedostępny

39,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Znakomicie nadaje się dla osób uprawiających wszelkie sporty amatorsko, jak i profesjonalnie. Jony srebra obecne w dzianinie, nie dopuszczają do namnażania się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Koszulka może być także noszona jako zwykły t-shirt na co dzień.

Dodatkowe informacje o odzieży termoaktywnej i sportowej z serii Baseprotect przedstawione są TUTAJ.


 

 


 

11 Inne produkty w tej samej kategorii: