Odkryj więcej

Koszulki termoaktywne z krótkim rękawem

Koszulki termoaktywne wykonane są ze specjalnych materiałów, których zadaniem jest regulacja ciepłoty ciała. Można ich używać niemal w każdej sytuacji. Nasze koszulki termooaktywne wykonane są bowiem z   elastycznych materiałów idealnie dopasowujących się do kształtu ciała, dzięki czemu są niezauważalne pod ubraniem. Zapewniają szybkie odprowadzanie potu oraz wilgoci oraz idealnie dostosowują się do temperatury zewnętrznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno koszulki termoaktywne z nadrukiem jak i bez, w wielu oryginalnych kolorach i wzorach.

Koszulka termiczna z krótkim rękawem BERENS BaseProtect - niebieska

Uniwersalna koszulka termoaktywna Berens BASEPROTECT - oddychająca, lekka i miękka. Szybko schnie i pozostawia skórę w odpowiednim mikroklimacie. Antybakteryjna i antyalergiczna, dopasowany krój i swoboda ruchu podczas dowolnej aktywności fizycznej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

39,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Specjalna konstrukcja dwuwarstwowej dzianiny szybko odprowadza pot od skóry, zapewniając jednocześnie prawidłową wentylację ciała podczas wysiłku. Więcej informacji o koszulkach termoaktywnych Baseprotect dostępna jest TUTAJ.

potrójny mechanizm działania jonów srebra - koszulka termoaktywna niebieska

 

dopasowany krój i elastyczny materiał - koszulka termoaktywna niebieska

 

tabela rozmiarów - koszulka termoaktywna niebieska
 

10 Inne produkty w tej samej kategorii: