Odkryj więcej

Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Uniwersalna koszulka termoaktywna Berens BASEPROTECT - oddychająca, lekka i miękka. Szybko schnie i pozostawia skórę w odpowiednim mikroklimacie. Antybakteryjna i antyalergiczna, dopasowany krój i swoboda ruchu podczas dowolnej aktywności fizycznej.

Odzież i bielizna termoaktywna BERENS z serii Baseprotect to nasza najbardziej uniwersalna i wszechstronna kolekcja ubrań sportowych. Podstawowym zadaniem jakie postawiliśmy przed produktami z linii Baseprotect to zapewnienie jak najszybszego odprowadzania potu powstającego podczas wysiłku od ciała użytkownika odzieży. Sprawne osuszanie skóry sportowca ma kluczowe znaczenie w działaniu bielizny sportowej – to przez zgromadzona na powierzchni skóry wilgoć, pojawia się nieprzyjemne odczucie chłodu, a ciało nie ma zapewnionego odpowiedniego mikroklimatu dla pracy.

Ale to nie wszystko – następnym priorytetem w konstrukcji bielizny termoaktywnej Baseprotect jest jak najszybsze przetransportowanie pobranej ze skóry wilgoci na zewnętrzną powierzchnię dzianiny i, dalej, do następnych warstw ubioru termoaktywnego. Produkty z linii Baseprotect wykonane są z dwuwarstwowej dzianiny wykonanej z nowoczesnych, wielokanałowych włókien poliestrowych.

 

Warstwa wewnętrzna, o gęstszym splocie, bezpośrednio styka się ze skórą, pochłaniając wilgoć i przekazując do warstwy zewnętrznej, znacząco eliminuje uczucie chłodu powodowane stykaniem się mokrego materiału (np. zwykłych dzianin poliestrowych lub bawełnianych) z ciałem. Warstwa zewnętrzna dzianiny ma natomiast strukturę siatki, dzięki czemu powierzchnia parowania jest większa i wilgoć jest sprawnie odparowywana ze struktury dzianiny. Taka budowa materiału, którego używamy do produkcji bielizny termoaktywnej Baseprotect, umożliwia także dobry dostęp powietrza do skóry i jej wentylację, co obniża tendencję organizmu do zwiększonego pocenia się.

 

Trzecią cechą odzieży Berens z serii Baseprotect, na którą położyliśmy nacisk, jest jej neutralność termiczna. Produkty z tej serii nie mają zadania znacząco ocieplać, „grzać” naszego ciała, czy mówiąc bardziej precyzyjnie – zapewniać wysokiej izolacji termicznej od chłodniejszego otoczenia. Dzięki swojej neutralnej charakterystyce termicznej, seria Baseprotect ma bardzo szerokie spektrum zastosowania, może być używana zarówno w zimie, jak i w ciepłych porach roku. Nie jest „za gorąca” latem, a zimą zapewni podstawową termoizolację – gdy będzie „za zimno” założymy po prostu dodatkową warstwę odzieży. Jednak dzięki takiej specyfice, odzież sportowa Baseprotect znacząco szybciej odprowadza wilgoć od ciała niż grubsze, typowo zimowe rodzaje bielizny termoaktywnej.

 

Prezentując odzież termoaktywną z serii Baseprotect zwrócic uwagę chcemy na także inne jej zalety jak:

 

Ochrona antybakteryjna – dodatek jonów srebra hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów

 

wygoda noszenia uzyskana poprzez dopasowany i ergonomiczny krój, bielizna dobrze przylega do ciała, jednocześnie zapewnia pełną swobodę ruchów. Produkty Baseprotect znakomicie nadają się dla osób uprawiających wszelkie sporty amatorsko, jak i profesjonalnie.

More

Koszulka termoaktywna krótki rękaw BERENS BaseProtect

Uniwersalna koszulka termoaktywna Berens BASEPROTECT - oddychająca, lekka i miękka. Szybko schnie i pozostawia skórę w odpowiednim mikroklimacie. Antybakteryjna i antyalergiczna, dopasowany krój i swoboda ruchu podczas dowolnej aktywności fizycznej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

44,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Koszulka termoaktywna BERENS Baseprotect wykonana została z nowoczesnego, wielokanałowego poliestru mikrofilamentowego z systemem zarządzania wilgocią Moisture Management, zapewniającego skuteczny transport potu ze skóry na zewnętrzną stronę materiału oraz dobrą wentylację ciała.

Dzianina jest wzbogacona jonami srebra, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość i ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

  • szybkie schnięcie
  • komfort dla skóry
  • wygoda noszenia
  • balans termiczny
  • w sporcie i na co dzień

 

Więcej informacji o koszulkach termoaktywnych Baseprotect dostępna jest TUTAJ.

potrójny mechanizm działania jonów srebra - koszulka termoaktywna niebieska

 

dopasowany krój i elastyczny materiał - koszulka termoaktywna niebieska

 

tabela rozmiarów - koszulka termoaktywna niebieska
 

Produkty powiązane

29 Inne produkty w tej samej kategorii: