Odkryj więcej

Odzież taktyczna

Komplet bezszwowej bielizny termoaktywnej w barwie maskującej zieleni - dla żołnierzy, myśliwych czy pasjonatów survivalu. Trójwymiarowa elastyczność - dzianina pracuje we wszystkich kierunkach, zapewnia idealne dopasowanie do sylwetki. Zatrzymuje ciepło przy ciele, a skóra pozostaje sucha.

Właściwości termoaktywne i kolor militarnej zieleni to dopiero początek zalet naszej odzieży taktycznej!

Ubrania termoaktywne z naszej linii „Odzież taktyczna” szczególnie polecamy wojskowym i pracownikom służb mundurowych szukającym funkcjonalnych produktów. W pracy żołnierza, policjanta czy leśnika ważny jest zarówno komfort, jak i estetyka. Podczas wysiłku w terenie pracownicy służb mundurowych nie mogą pozwolić sobie na dekoncentrację spowodowaną niewygodnym lub niefunkcjonalnym ubraniem. Z myślą o nich stworzyliśmy szybko odprowadzającą wilgoć od ciała odzież taktyczną.

W trakcie ćwiczeń lub regularnej pracy pracownicy służb mundurowych muszą czasami zanurzyć się w wodzie. Odzież taktyczna błyskawicznie schnie i nawet mokra nie traci swojej lekkości, dzięki czemu nie stanowi przeszkody w codziennych zajęciach. Ze względu na charakter pracy oferowane przez nas termiczne koszulki, spodnie i czapki wykonane są w odpowiednim, charakterystycznym dla takich użytkowników kolorze militarnej zieleni.

Produkty termoaktywne z linii „Odzież taktyczna” znajdą także swoich odbiorców wśród miłośników survivalu, myśliwych, wędkarzy, harcerzy i turystów. Zapewniają doskonały kamuflaż w lesie czy w górach, a ich kolor, kojarzony z barwami militarnymi, zagrzewa do ostrej rywalizacji. Z tego względu świetnie nadają się do wykorzystania podczas meczów paintballowych czy podchodów.

Z kolei miłośnicy intensywnego wysiłku w terenie docenią również walory termoaktywne tych ubrań. Nasza odzież taktyczna doskonale odprowadza pot na zewnątrz, pozostawiając skórę suchą. Dodatkowo tkanina łączona jest przy pomocy płaskich szwów, dzięki czemu odzież taktyczna nie powoduje nieprzyjemnych obtarć. Z kolei zawarte w materiale antybakteryjne jony srebra, chronią przed nieprzyjemnym zapachem potu.

Odzież taktyczna doskonale nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów biegania po lesie i gier terenowych. Pięknie uszyta, lekka, spełniająca swoją funkcję termoaktywną odzież taktyczna powinna znaleźć się w plecaku każdego miłośnika survivalu!

More

bezszwowa bielizna termoaktywna Spaio SURVIVAL line

Komplet bezszwowej bielizny termoaktywnej w barwie maskującej zieleni - dla żołnierzy, myśliwych czy pasjonatów survivalu. Trójwymiarowa elastyczność - dzianina pracuje we wszystkich kierunkach, zapewnia idealne dopasowanie do sylwetki. Zatrzymuje ciepło przy ciele, a skóra pozostaje sucha.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ostatnie egzemplarze!

239,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja SPAIO

Więcej informacji


Bielizna termoaktywna Spaio Survival Line została wykonana ze specjalnej przędzy DRYARN.

Włókna DRYARN to najlżejsze włókno na rynku, używane do produkcji dzianin termoaktywnych. Do podstawowych zalet należą:


niezwykła lekkość oraz szybkie schnięcie – włókna DRYARN są tak lekkie, że utrzymują się na powierzchni wody, 10 km włókna waży tylko 1 gram, są 167 razy bardziej wydajne niż bawełna, pod względem termoizolacji przewyższają wełnę. Wysokie napięcie powierzchniowe powoduje, że wilgoć ze skóry jest sprawnie transportowana na zewnętrzną stronę materiału, gdzie szybko ulatnia się lub jest odbierana przez inne materiały zewnętrznej warstwy ubioru termoaktywnego. Dzięki tym właściwościom, odzież Spaio wykonana z dziany DRYARN utrzymuje optymalną temperaturę ciała, chroniąc je przed zbytnim ciepłem lub zimnem

 
bardzo duża wytrzymałość mechaniczna - wyższą niż znane włókna naturalne i syntetyczne, a podobną do nylonu. Produkty Spaio wykonane z dziany DRYARN nie pilingują się w wyniku tarcia o inne materiały, mogą być wystawione przez długi czas na światło i ciepło, co nie powoduje jakichkolwiek zmian właściwości i koloru materiału. Dzianina wytrzymuje bez problemu kontakt z wodą morską i płynami o wysokiej koncentracji. Materiał jest hartowany termicznie, co oznacza, że produkty z niego wykonane są stabilne w swoich rozmiarach (zmiany rozmiarówki po wielokrotnym praniu nie są większe niż 2%). Ponadto DRYARN jest niepalny, rzucony na płomień gasi go. Właściwość ta powoduje, że ubrania z niego wykonane, znajdują swoich nabywców w wojsku i policji.

 

właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyalergiczne - wysokie napięcie powierzchniowe włókna DRYARN powoduje, że materiał nie zatrzymuje bakterii ani grzybów (ponieważ nie rozwijają się bakterie, nie występują nieprzyjemne zapachy, związane z długotrwałym użytkowaniem odzieży). Antyalergiczność dziany DRYARN została sprawdzona w środowisku szpitalnym, wykonuje się bowiem z tego materiału prześcieradła, poszewki, fartuchy i ubrania medyczne. DRYARN to włókna ekologiczne – farbowanie przeprowadzane jest przy użyciu dodatków naturalnych, dzięki czemu nie powstają w tym procesie, substancje szkodliwe dla środowiska. DRYARN poddaje się także w 100% recyklingowi.

Skład:

60% poliamid

35% polipropylen

5% elastan

12 Inne produkty w tej samej kategorii: