Odkryj więcej

Odzież do biegania POWERELASTIC

Oferujemy koszulki do biegania oraz bluzy i spodnie do biegania wykonane z oddychających materiałów, które w skuteczny sposób odprowadzają pot i wilgoć na zewnątrz ciała zapewniając odpowiednią termoregulację. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią wygodę, jakość i uniwersalność wykonania. Spodnie termoaktywne i bluzy do biegania to propozycja dla wszystkich aktywnych ludzi, których pasją jest bieganie, jogging, ćwiczenia i aktywności fitness na sali i na powietrzu. Odzież sportowa z naszej oferty to produkt najwyższej jakości zapewniająca właściwą termoregulację i świetne samopoczucie podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

spodenki + koszulka termoaktywna do biegania BERENS czarny

Koszulka termoaktywna oraz krótkie spodenki termoaktywne BERENS Powerelastic to niezwykle funkcjonalna i wygodna w noszeniu propozycja dla wszystkich uprawiających sport, zwłaszcza do biegania, joggingu oraz wszelkich aktywności fitness - zarówno na powietrzu, jak i na sali. Z powodzeniem sprawdzą się także podczas rekreacyjnej jazdy rowerem. A do każdego kompletu: czapka lub bandana GRATIS !!!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

74,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Odzież do biegania POWERELASTIC

Więcej informacji

Koszulka została wyprodukowana z nowoczesnego, mikrofilamentowego poliestru, znakomicie odprowadzającego wilgoć i szybko schnącego, który zapewnia odpowiednią wentylację dla skóry. Spodenki uszyte są z niezwykle elastycznej dzianiny z dodatkiem lycry. Idealnie dopasowują się do ciała, nie krępując ruchów i podkreślając sylwetkę. Spodenki zachowują swój kształt i wygląd, nie tracą elastyczności nawet po długotrwałym używaniu.

Nowoczesne wielokanałowe włókna mikropoliestrowe szybko odprowadzają pot od skóry na zewnętrzną stronę dzianiny, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet w czasie dużego wysiłku.

12 Inne produkty w tej samej kategorii: