Odkryj więcej

Legginsy i bokserki termoaktywne

Legginsy i bokserki sportowe to pierwsza warstwa ubioru termoaktywnego, który niezwykle szybko pochłania wilgoć i przekazuje ją dalej, dzięki czemu skóra pozostaje sucha nawet w trakcie bardzo intensywnego wysiłku fizycznego. Legginsy termoaktywne produkowane są w technologii płaskiego bezuciskowego szwu autolap, zapewniającego komfort użytkowania w każdych warunkach.  Można je również używać na co dzień. Osobom uprawiającym sporty na śniegu rekomendujemy legginsy zimowe dodatkowo zaopatrzone w drapaną wewnętrzną warstwą "mesh", która zwiększa termoizolację ciała, a przy tym jest przyjemna i miękka w kontakcie ze skórą.

Legginsy termoaktywne z coolmaxu BERENS CoolProtect

Legginsy termoaktywne Berens COOLPROTECT wykonane z rewelacyjnie szybko schnącej dzianiny Coolmax. Znajdą zastosowanie zarówno w ciepłych, jak i zimnych porach roku, dla osób uprawiających wszelkie sporty amatorsko lub profesjonalnie.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Rozmiar niedostępny

39,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Coolmax - bielizna COOLPROTECT

Więcej informacji

  • szybkie schnięcie
  • komfort dla skóry
  • wygoda noszenia
  • balans termiczny
  • w sporcie i na co dzień
  • gramatura 150 gr/m2

 

 

 

Bielizna termoaktywna Berens CoolPROTECT wykonana jest z Coolmaxu - jednego z najbardziej zaawansowanych włókien stosowanych do produkcji dzianin termoaktywnych na świecie. Włókno takie ma przekrój złożony z czterech okręgów, między którymi znajdują się przewężenia. Budowa taka zapewnia znakomitą oddychalność oraz niezwykle szybki transport wilgoci ze skóry. Dzieki tym cechom, dzianiny wykonane z włókien Coolmax przewyższają znacznie swoją funkcjonalnością inne dzianiny używane do produkcji bielizny termoaktywnej. 

Dzianina z Coolmaxu to także znaczna odporność na działanie promieni UV, przez co nie rozkłada się na słońcu i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów z tym związanych. Dzięki temu odzież z linii Berens Coolprotect to znakomita trwałość i komfort użytkowania. Ergonomiczny krój i dopasowanie do ciała, miękkość i elastyczność to następne zalety odzieży Berens Coolprotect.

Pamiętaj - Coolmax pomoże zapewnić Ci suchą skórę podczas różnych form wysiłku, przyczyni się to do utrzymania równowagi termicznej ciała, pozytywnie wpłynie na energię, wydolność i efektywność Twojego organizmu nawet podczas najbardziej wyczerpujących sportów.

 

Coolmax jest zastrzeżonym znakiem handlowym firm INVISTA oraz ADVANSA

ZASTOSOWANIE:

trekking i turystyka

rower i rolki

siłownia i fitness

wędkarstwo i myślistwo

nordic walking i jogging

sporty drużynowe

na co dzień i w szkole

 

5 Inne produkty w tej samej kategorii: