Odkryj więcej

Legginsy i bokserki termoaktywne

Legginsy i bokserki sportowe to pierwsza warstwa ubioru termoaktywnego, który niezwykle szybko pochłania wilgoć i przekazuje ją dalej, dzięki czemu skóra pozostaje sucha nawet w trakcie bardzo intensywnego wysiłku fizycznego. Legginsy termoaktywne produkowane są w technologii płaskiego bezuciskowego szwu autolap, zapewniającego komfort użytkowania w każdych warunkach.  Można je również używać na co dzień. Osobom uprawiającym sporty na śniegu rekomendujemy legginsy zimowe dodatkowo zaopatrzone w drapaną wewnętrzną warstwą "mesh", która zwiększa termoizolację ciała, a przy tym jest przyjemna i miękka w kontakcie ze skórą.

Bielizna sportowa - bokserki termoaktywne BERENS BaseProtect - czarne

Bokserki termoaktywne Berens BASEPROTECT - antybakteryjne i oddychające - KOMFORT NOSZENIA!

 

Jony srebra zawarte w dzianinie powstrzymują rozwój bakterii i zapewniają redukcję powstawania nieprzyjemnych zapachów. Podnosi to znacząco komfort użytkowania produktu oraz sprzyja utrzymaniu naturalnej biorównowagi skóry.

 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Rozmiar niedostępny

28,99 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Specjalna dzianina o dwuwarstwowej konstrukcji pochłania wilgoć z powierzchni ciała i transportuje ją na zewnątrz odzieży. Szeroka i miękka guma zapewnia dobre trzymanie się bokserek na właściwym miejscu, jednocześnie nie uwiera i nie powoduje podrażnień.

Więcej o właściwościach odzieży sportowej Berens Baseprotect można przeczytać TUTAJ.

termoaktywne bokserki zawierające jony srebra

 

 

wybór rozmiarów - bielizna termoaktywna, termoaktywne bokserki
 

2 Inne produkty w tej samej kategorii: