Odkryj więcej

Koszulki termoaktywne z krótkim rękawem

Koszulki termoaktywne wykonane są ze specjalnych materiałów, których zadaniem jest regulacja ciepłoty ciała. Można ich używać niemal w każdej sytuacji. Nasze koszulki termooaktywne wykonane są bowiem z   elastycznych materiałów idealnie dopasowujących się do kształtu ciała, dzięki czemu są niezauważalne pod ubraniem. Zapewniają szybkie odprowadzanie potu oraz wilgoci oraz idealnie dostosowują się do temperatury zewnętrznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno koszulki termoaktywne z nadrukiem jak i bez, w wielu oryginalnych kolorach i wzorach.

Koszulka termoaktywna z krótkim rękawem BERENS BaseProtect - granatowo-szara

Uniwersalna koszulka termoaktywna Berens BASEPROTECT -  wykonana jest z elastycznego materiału umożliwiającego swobodę ruchów i dopasowującego się do kształtu ciała. Dzięki termoaktywnym właściwościom dzianiny, koszulka odprowadza pot z powierzchni skóry, ale nie wchłania go jak zwykła koszulka bawełniana, a wyprowadza wilgoć na zewnątrz.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

39,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Koszulka sportowa Baseprotect doskonale sprawdzi się nawet przy najcięższym wysiłku fizycznym.Szczególnie polecamy biegaczom, rowerzystom, turystom oraz do sportów drużynowych.

Więcej informacji o odzieży sportowej Berens Baseprotect znajduje się TUTAJ.


 

 


 

10 Inne produkty w tej samej kategorii: