Odkryj więcej

Koszulki termoaktywne z krótkim rękawem

Koszulki termoaktywne wykonane są ze specjalnych materiałów, których zadaniem jest regulacja ciepłoty ciała. Można ich używać niemal w każdej sytuacji. Nasze koszulki termooaktywne wykonane są bowiem z   elastycznych materiałów idealnie dopasowujących się do kształtu ciała, dzięki czemu są niezauważalne pod ubraniem. Zapewniają szybkie odprowadzanie potu oraz wilgoci oraz idealnie dostosowują się do temperatury zewnętrznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno koszulki termoaktywne z nadrukiem jak i bez, w wielu oryginalnych kolorach i wzorach.

Koszulka termoaktywna z kamuflażem BERENS WoodqwadrSPR

Koszulka termoaktywna Berens KARRIS w kamuflażu WOODQWADR-SPR  to nasza propozycja dla żołnierzy, policji, harcerzy, myśliwych, wędkarzy, survivalowców oraz wszystkich, którzy chcą pozostać w terenie niewidoczni dla innych.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Koszulka termoaktywna BERENS Woodqwadr wykonana jest z oddychającej i szybkoschnącej dzianiny mikrofilamentowej, bardzo dobrze transportującej wilgoć na zewnętrzną stronę odzieży.

Płaskie i wytrzymałe szwy, nie powodujące otarć naskórka, zapewniają swobodę ruchów.


Kamuflaż WOODQWADR-SPR naniesiony został techniką sublimacji, dzięki czemu koszulka w żaden sposób nie traci swoich właściwości oddychających w miejscu nadruku, a dodatkowo, wzór kamuflażu jest niezwykle trwały, niespieralny i nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych.

W celu podniesienia komfortu użytkowania koszulki termoaktywnej, odzież została zabezpieczona antybakteryjnie jonami srebra, zapobiegającymi namnażaniu się bakterii.


 

 


 

Zobacz test koszulki Berens KARRIS  na blogu 'BUSHCRAFTA - Człowieka z Lasu':

Produkty powiązane

4 Inne produkty w tej samej kategorii: