Odkryj więcej
Koszulki termoaktywne z długim rękawem

Koszulka BERENS z serii TERMfleece to średniej grubości ciepła bielizna termoaktywna wykonana z dzianiny mikropolarowej, przeznaczona  na chłodne warunki pogodowe w okresie zimowym. 

Koszulka termoaktywna to niezbędny element garderoby każdego sportowca. Termoaktywna koszulka zapewnia odpowiednie odprowadzenie wilgoci ze skóry. Sprawia, że pozostaje sucha nawet przy intensywnym wysiłku. W naszej ofercie znajdą Państwo koszulki termoaktywne damskie oraz koszulki termoaktywne męskie. W razie problemów z doborem rozmiaru i modelu zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

More

ciepła koszulka termoaktywna BERENS TERMfleece

Koszulka BERENS z serii TERMfleece to średniej grubości ciepła bielizna termoaktywna wykonana z dzianiny mikropolarowej, przeznaczona  na chłodne warunki pogodowe w okresie zimowym. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

70,00 zł brutto

Więcej informacji

Dzięki wysokiemu wskaźnikowi termoizolacji, chroni organizm od wychłodzenia, czy to przy wysyłku, czy w fazie spoczynku. Dzięki wyjątkowej wentylacji i oddychalności, z której słynie mikropolar, skóra pozostaje sucha i ma zapewniony odpowiedni mikroklimat.

 

doskonale oddycha - dzianina mikropolarowa dzięki swojej specjalnej konstrukcji, nie ogranicza dopływu powietrza do skóry, jednocześnie umożliwia odprowadzenie pary wodnej, pozwalając organizmowi swobodnie oddychać. Powstający przy wysiłku pot bez przeszkód przechodzi na zewnętrzną stronę dzianiny, która odprowadza nagromadzoną wilgoć do otoczenia. Skóra funkcjonuje więc w odpowiednim mikroklimacie, co przekłada się na lepszą wydajność i zadowolenia z wykonywanych zajęć

izoluje termicznie - mikroskopijne kieszonki powietrza utrzymują ciepło przy ciele, dzięki czemu bielizna jest bardzo ciepła i zapewnia izolację od niekorzystnych warunków pododowych na wysokim poziomie. Charakterystyka dzianiny mikropolarowej jest także to, że nie wymaga bycia w ruchu dla utrzymania ciepłoty. Bielizna TERMfllece da więc zadowolenie osobom aktywnym, jak i podczas odpoczynku.

jest wyjątkowo trwała - dzięki zastosowanie bardzo trwałych poliestrowych włókien mikrofilamentowych, bielizna jest niezwykle miękka i wytrzymała. Wysoka odporność na pilling i zgniatanie, nie będzie przecierać się w miejscach szczególnie na to narażonych. Obok tego jest antyalergiczna i nie powoduje uczuleń. Bielizna jest łatwa w praniu i czyszczeniu, nie należy tylko przekraczać temperatury prania 40 st C. 

jest bardzo przyjemna w dotyku, lekka i elastyczna - stanie się Twoją "drugą skórą". Dopasowany ergonomiczny krój zapewnia prawidłową termoizolację organizmu, nie krępując ruchów. Podniesiony, nie uciskający ściągacz wokół szyi, chroni krtań przed zimnem.

 

 tabela rozmiarów - ciepła termoaktywna koszulka z długim rękawem

 

12 Inne produkty w tej samej kategorii: