Odkryj więcej

ciepła bielizna do pracy z polaru BERENS TERMfleece + gratis

Pracujesz w trudnych i zimnych warunkach? Twoje miejsce pracy to chłodnie, rusztowania, prace na wysokościach, nieogrzane warsztaty, gdzie chłód daje się we znaki nie tylko zimą? Mamy coś specjalnego dla Ciebie!

Koszulka + legginsy termoaktywne BERENS TERMfleece to ciepła bielizna termoaktywna idealna do Twojej pracy. 

GRATIS: do każdego kompletu dodajemy kominiarkę lub czapkę termoaktywną!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

120,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Ciepła bielizna TERMfleece

Więcej informacji

Bielizna termoaktywna BERENS Termleece jest przeznaczona  do wykorzystania w niskich temperaturach w czasie pracy i podczas ciężkich warunków pogodowych.

Dzięki wysokiemu wskaźnikowi termoizolacji, chroni organizm od wychłodzenia, czy to przy wysyłku, czy w fazie spoczynku. Dzięki wyjątkowej wentylacji i oddychalności, z której słynie mikropolar, skóra pozostaje sucha i ma zapewniony odpowiedni mikroklimat.

 

doskonale oddycha - dzianina mikropolarowa dzięki swojej specjalnej konstrukcji, nie ogranicza dopływu powietrza do skóry, jednocześnie umożliwia odprowadzenie pary wodnej, pozwalając organizmowi swobodnie oddychać. Powstający przy wysiłku pot bez przeszkód przechodzi na zewnętrzną stronę dzianiny, która odprowadza nagromadzoną wilgoć do otoczenia. Skóra funkcjonuje więc w odpowiednim mikroklimacie, co przekłada się na lepszą wydajność i zadowolenia z wykonywanych zajęć

izoluje termicznie - mikroskopijne kieszonki powietrza utrzymują ciepło przy ciele, dzięki czemu bielizna jest bardzo ciepła i zapewnia izolację od niekorzystnych warunków pododowych na wysokim poziomie. Charakterystyka dzianiny mikropolarowej jest także to, że nie wymaga bycia w ruchu dla utrzymania ciepłoty. Bielizna TERMfllece da więc zadowolenie osobom aktywnym, jak i podczas odpoczynku.

jest wyjątkowo trwała - dzięki zastosowanie bardzo trwałych poliestrowych włókien mikrofilamentowych, bielizna jest niezwykle miękka i wytrzymała. Wysoka odporność na pilling i zgniatanie, nie będzie przecierać się w miejscach szczególnie na to narażonych. Obok tego jest antyalergiczna i nie powoduje uczuleń. Bielizna jest łatwa w praniu i czyszczeniu, nie należy tylko przekraczać temperatury prania 40 st C. 

jest bardzo przyjemna w dotyku, lekka i elastyczna - stanie się Twoją "drugą skórą". Dopasowany ergonomiczny krój zapewnia prawidłową termoizolację organizmu, nie krępując ruchów. Podniesiony, nie uciskający ściągacz wokół szyi, chroni krtań przed zimnem.

 

 

 

4 Inne produkty w tej samej kategorii: