Odkryj więcej

Czapki, bandamki, chusty

Czapki sportowe zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowania. Chronią ciało przed utratą ciepła. Oferowane przez nas niektóre kominiarki oraz czapki sportowe posiadają dwuwarstwową budowę. Pierwszą z nich jest drapana warstwa "mesh", zapewniająca odpowiednią temperaturę. Materiał zewnętrzny z kolei wykonany jest z tkanin o wysokim stopniu oddychalności. To produkt, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Bandamki, bandany termoaktywne zapewnią ochronę nie tylko głowy, ale też i karku przed Słońcem w upalne dni lub zabezpieczą przed niewielkim chłodem, zwłaszcza w okresach przejściowych. Niewielkie wymiary i waga pozwolą schować bandamkę do kieszeni spodni lub kurtki czy rowerowej torby.

bandamka termoaktywna BERENS BaseProtect - granatowa

Szybkoschnąca i oddychająca bandana termoaktywna BERENS BaseProtect ochroni głowę oraz kark przed działaniem promieni słonecznych, skutecznie osłoni oczy przed potem, a w zimniejsze dni zabezpieczy przed chłodem.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

15,00 zł brutto

Opis

Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Można ją założyć pod kask rowerowy, motocyklowy czy narciarski. Dodatek jonów srebra sprawia, że bandana długo zachowuje atrybuty świeżości i komfort użytkowania. Więcej informacji o produktach z serii Baseprotect można przeczytać TUTAJ.

bandamka termoaktywna - anybakteryjne działanie jonów srebra

Rozmiar uniwersalny.


 


 

9 Inne produkty w tej samej kategorii: