Odkryj więcej
Czapki, bandamki, chusty

Bandamka termoaktywna BERENS to uniwersalna, szybkoschnąca i oddychająca ochrona głowy, krórą możemy założyć pod kask rowerowy, motocyklowy lub narciarski.

Czapki sportowe zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowania. Chronią ciało przed utratą ciepła. Oferowane przez nas niektóre kominiarki oraz czapki sportowe posiadają dwuwarstwową budowę. Pierwszą z nich jest drapana warstwa "mesh", zapewniająca odpowiednią temperaturę. Materiał zewnętrzny z kolei wykonany jest z tkanin o wysokim stopniu oddychalności. To produkt, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Bandamki, bandany termoaktywne zapewnią ochronę nie tylko głowy, ale też i karku przed Słońcem w upalne dni lub zabezpieczą przed niewielkim chłodem, zwłaszcza w okresach przejściowych. Niewielkie wymiary i waga pozwolą schować bandamkę do kieszeni spodni lub kurtki czy rowerowej torby.

More

bandamka termoaktywna BERENS BaseProtect - wz. 2

Bandamka termoaktywna BERENS to uniwersalna, szybkoschnąca i oddychająca ochrona głowy, krórą możemy założyć pod kask rowerowy, motocyklowy lub narciarski.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

15,00 zł brutto

Opis

Kolekcja Uniwersalna bielizna termoaktywna BASE PROTECT

Więcej informacji

Idealna podczas joggingu lub wyprawy w góry - w sam raz na chłodniejsze dni w okresie wiosna - jesień lub ochrona przed słońcem w czasie upału!

System zarządzania wilgocią Clariant Moisture Management szybko transportuje pot od skóry głowy, redukując nieprzyjemne odczucie stykania się mokrego materiału z ciałem. Natomiast zastosowanie jonów srebra Silverplus zapobiega namnażaniu się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

ROZMIAR UNIWERSALNY

 


 

19 Inne produkty w tej samej kategorii: