Odkryj więcej
Czapki, bandamki, chusty

Lekka i szybkoschnąca czapka taktyczna z serii Odzież taktyczna BERENS, w sam raz nadaje się do założenia pod hełm, kask rowerowy lub narciarski, podczas joggingu oraz na górskie wycieczki i wyprawy do lasu.

Czapki sportowe zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowania. Chronią ciało przed utratą ciepła. Oferowane przez nas niektóre kominiarki oraz czapki sportowe posiadają dwuwarstwową budowę. Pierwszą z nich jest drapana warstwa "mesh", zapewniająca odpowiednią temperaturę. Materiał zewnętrzny z kolei wykonany jest z tkanin o wysokim stopniu oddychalności. To produkt, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Bandamki, bandany termoaktywne zapewnią ochronę nie tylko głowy, ale też i karku przed Słońcem w upalne dni lub zabezpieczą przed niewielkim chłodem, zwłaszcza w okresach przejściowych. Niewielkie wymiary i waga pozwolą schować bandamkę do kieszeni spodni lub kurtki czy rowerowej torby.

More

Termoaktywna czapka taktyczna BERENS z serii Odzież taktyczna

Lekka i szybkoschnąca czapka taktyczna z serii Odzież taktyczna BERENS, w sam raz nadaje się do założenia pod hełm, kask rowerowy lub narciarski, podczas joggingu oraz na górskie wycieczki i wyprawy do lasu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

19,00 zł brutto

Opis

KolekcjaUniwersalna bielizna termoaktywna BASE PROTECT

Więcej informacji

Jak wiadomo organizm przez nieosłoniętą głowę wychładza się bardzo szybko. Jeśli dużo i często pracujesz lub spędzasz czas wolny w terenie i nie możesz sobie pozwolić na przeziębienia to czapka taktyczna firmy Berens jest doskonałym rozwiązaniem Twojego problemu!

Dla kogo przeznaczona jest czapka taktyczna?

Termoaktywna czapka firmy Berens z serii Odzież taktyczna przeznaczona jest głównie dla pracowników służb mundurowych, ale z naszej oferty korzystają również sportowcy, trekkingowcy, fani survivalu czy nawet harcerze.

Na jaką pogodę nadaje się czapka taktyczna?

Czapkę termoaktywną polecamy zwłaszcza na porę przejściową:

  • przełom jesieni i zimy – kiedy jest jeszcze za ciepło na grubą czapkę zimową, ale dobrze byłoby już coś założyć na głowę podczas treningu pod kask lub hełm;
  • przełom zimy i wiosny – gdy czapka zimowa jest już za gruba, ale poranne chłody lub zbyt niska temperatura przez cały dzień nie pozwalają poruszać się z gołą głową.

Załóż lekką czapkę termoaktywną i ciesz się optymalną temperaturą ciała!

Zalety termoaktywnej odzieży taktycznej

Właściwości termoaktywne – nowoczesna technologia sprawia, że pot z powierzchni skóry zostaje odprowadzony na zewnątrz, a skóra pozostaje sucha.
Ochrona antybakteryjna – dzięki jonom srebra zawartym we włóknach tkaniny, czapka chroni przed nieprzyjemnym zapachem wydzielanym przez pot.
Barwy taktyczne – Kolor militarnej zieleni sprawia, że czapka doskonale nadaje się jako element munduru, może być zakładana pod hełm lub noszona w celu zapewnienia skutecznego kamuflażu.  
Komfort – czapka z serii Odzież taktyczna stanowi lekką i przewiewną ochronę przed zimnem. Szybko schnie i zszyta jest za pomocą nieobcierających płaskich szwów, dlatego zapewnia pełen komfort użytkowania.
Rozmiar – uniwersalny

Nie pozwól, by chłód Cię ograniczał – wybierz lekką czapkę termoaktywną firmy Berens!

21 Inne produkty w tej samej kategorii: