Odkryj więcej

Czapki, bandamki, chusty

Czapki sportowe zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowania. Chronią ciało przed utratą ciepła. Oferowane przez nas niektóre kominiarki oraz czapki sportowe posiadają dwuwarstwową budowę. Pierwszą z nich jest drapana warstwa "mesh", zapewniająca odpowiednią temperaturę. Materiał zewnętrzny z kolei wykonany jest z tkanin o wysokim stopniu oddychalności. To produkt, który sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Bandamki, bandany termoaktywne zapewnią ochronę nie tylko głowy, ale też i karku przed Słońcem w upalne dni lub zabezpieczą przed niewielkim chłodem, zwłaszcza w okresach przejściowych. Niewielkie wymiary i waga pozwolą schować bandamkę do kieszeni spodni lub kurtki czy rowerowej torby.

wiatroodporna czapka softshell BERENS Salmis

Wiatroszczelna czapka termoaktywna BERENS Salmis wykonana jest z trójwarstwowego softshella. Zapewni znakomitą ochronę od wiatru i lekkiego deszczu podczas uprawiania różnorodnych sportów: narciarstwa, jazdy na rowerze, górskich wypraw czy wspinaczki. Przyda się także w codziennym zastosowaniu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Rozmiar niedostępny

24,00 zł brutto

Więcej informacji

Zastosowany w czapce softshell składa się z trzech warstw:
wierzchniej – stanowi pierwszą barierę dla niekorzystnych warunków zewnętrznych oraz chroni znajdującą się pod nią następną warstwę:
membranę – zapewnia wiatroszczelność i wodoszczelność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej  oddychalności dla skóry. Od strony ciała znajduje się trzecia warstwa:
miękki i ciepły mikropolar - zapewniający odpowiednią termikę i pomagający odprowadzić wilgoć na zewnątrz softshella.

Wodoszczelność zastosowanej membrany to 10.000 mm słupa wody.
Oddychalność membrany to 8.000g/m2/24h

Czapka dostępna jest w dwóch rozmiarach:
L - polecana dla obwodu głowy 53 - 56 cm
XL - polecana dla obwodu głowy 57 - 61 cm

10 Inne produkty w tej samej kategorii: