Odkryj więcej
Szukasz profesjonalnej odzieży taktycznej przeznaczonej do gier takich jak Airsoft czy Paintball? Dowiedz się co sprawia, że naszą odzież wybierają nie tylko zagorzali gracze, ale i służby mundurowe!
W przypadku zwiększonej aktywności fizycznej, na przykład w trakcie biegu lub treningu, temperatura ciała wzrasta, a organizm zaczyna się przegrzewać. Naturalna temperatura ciała mieści się w zakresie około 36,6° C. Dlatego organizm reaguje na przegrzanie, pocąc się i próbując się ochłodzić. Oto 7 powodów, dla których warto nosić bieliznę termiczną, która współgra z naturalnymi reakcjami twojego ciała.
Jak ubierają się na narty doświadczeni narciarze i czego Ty możesz się od nich nauczyć?
Zarówno w turystyce, trekkingu, jak i zimowych sportach stosuje się powszechnie zasadę 3 warstw, polegająca na ubieraniu trzech warstw odzieży, spośród których każda warstwa spełnia odmienną funkcję. Ubieranie się na tak zwaną „cebulkę”, oferuje znacznie większe korzyści niż zakładanie dwóch czy jednej grubszej warstwy. Łącząc ze sobą różne warstwy, uzyskujemy optymalny ubiór, który łatwo można dopasować do konkretnych warunków pogodowych i wykon
Zimą biegacze nie muszą przenosić się na bieżnie do klubów fitness, rezygnując z treningów na świeżym powietrzu. Zwłaszcza podczas tak łagodnej zimy, jaką mamy w tym roku, bieganie w plenerze może przynieść mnóstwo korzyści i satysfakcji. Wystarczy zaopatrzyć się z odpowiednią bluzę termoaktywną. Pytanie – jak wybrać najlepszą?
Showing 1 to 5 of 24 (1 Pages)