Odkryj więcej

Bielizna termoaktywna

Dobra bielizna termoaktywna stanowi pierwszą warstwę ubrania termoaktywnego. Ubrania termoaktywne wykonane są ze specjalnych dzianin syntetycznych, których zadaniem jest odprowadzanie potu ze skóry, pozostawiając ją suchą, nawet przy bardzo intensywnym wysiłku fizycznym. Termoaktywna bielizna to także znakomita wentylacja ciała. Wszystkie nasze produkty termoaktywne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy dać gwarancję, że bielizna termoaktywna  sprawdzi się także we wszystkich porach roku.

Najlepsza bielizna termoaktywna tylko w sklepie internetowym Berens.pl.

Bielizna termoaktywna BERENS BaseProtect - gs

Bielizna termoaktywna (koszulka z długim rękawem + legginsy + gratis: czapka lub kominiarka) Berens BASEPROTECT przeznaczony jest do aktywności sportowych takich jak np. bieganie, narty czy rower w temperaturze od -5ºC do 5ºC.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

74,00 zł brutto

Opis

Produkt męski
Kolekcja Uniwersalna bielizna BASE PROTECT

Więcej informacji

Bielizna termoaktywna stanowi niezbędny element stroju każdego sportowca, dlatego warto wybrać taką, która będzie doskonale spełniać swoją funkcję.

Bielizna termoaktywna – właściwości

Dzięki właściwościom termoaktywnym bielizna szybko osuszy Twoją skórę z potu, odprowadzając go na zewnętrzną stronę dzianiny, niwelując tym samym uczucie chłodu spowodowane stykaniem się mokrego materiału z ciałem.

Działanie antybakteryjne bielizny termoaktywnej

Nasza bielizna termoaktywna posiada wszyte jony srebra odpowiedzialne za neutralizowanie nieprzyjemnego zapachu. Jak działa system Silver+? System radzi sobie z namnażaniem bakterii poprzez blokowanie enzymów transportujących tlen, blokowanie błony komórkowej oraz dezaktywację białek.

Dla kogo przeznaczona jest bielizna termoaktywna?

Bielizna termoaktywna cieszy się popularnością zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. Początkujący sportowcy, którzy decydują się na kupno bielizny termoaktywnej, są zaskoczeni jak bardzo wzrosła ich skuteczność po zastosowaniu naszej odzieży. Z kolei profesjonaliści wybierają naszą bieliznę termoaktywną, gdyż cenią ją za wytrzymałość materiału i doskonałe wykonanie.

Wykonanie bielizny termoaktywnej Berens

Nasza bielizna termoaktywna, choć szyta z niezwykle cienkiej i lekkiej tkaniny, charakteryzuje się świetną wytrzymałością. To wszystko dzięki najwyższej jakości materiałom oraz mocnym szwom. Bielizna termoaktywna Baseprotect wykonana została z dwuwarstwowej dzianiny stworzonej z wielokanałowych włókien poliestrowych. Dodatkowo stosujemy szwy wykonane w technice autolap, które zapobiegają obtarciom i podrażnieniom.

Więcej o bieliźnie termoaktywnej Berens Baseprotect można przeczytać TUTAJ. Postaw na skuteczność i najwyższą jakość wykonania!

 

 

 


 

13 Inne produkty w tej samej kategorii: